Batik Modası Geri Döndü Melekler !

Batik Modası Geri Döndü Melekler ! başlıklı konu hakkında detaylar ve Batik Modası Geri Döndü Melekler ! konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Batik Modası Geri Döndü Melekler ! başlığı altında toplandı.

Batik Modası Geri Döndü Melekler ! :

batik modası

batik kıyafet modelleri

Sevgili melekler, dönem dönem moda olan batik bu yaz yine revaçta. Özellikle yaz başı dünyaca ünlü modacıların defilelerinde çokça kullandığı batik modası herkesçe benimsenmiş durumda. Çıkış yeri Endonezya olan batik modası ile birbirinden güzel ve uyumlu renkler adeta birbirleriyle dans ettirilip kumaş üzerine geçiriliyorlar. Yüzyıllar öncesine dayanan bu teknik desenlerinde, doğanın çiçekleri, renkli kelebekler, cennet kuşları stilize edilerek motif olarak kullanılıyor. Batik, Michael Kors, Versus gibi ünlü markaların defilelerinde de öne çıkan detaylar arasındaydı… :)

 

benzer kategori içerikleri, Batik Modası Geri Döndü Melekler ! konusu hakkında bilgiler, Batik Modası Geri Döndü Melekler ! açıklaması, Batik Modası Geri Döndü Melekler ! haberi, Batik Modası Geri Döndü Melekler ! görselleri, Batik Modası Geri Döndü Melekler ! iletişim, Batik Modası Geri Döndü Melekler ! bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− five = three